Te don babi shum urime 3 vjetorin bota jeme. Ne telefon me tha “Urime fejesa e te dashurit tend, Ai qe 1 jave osht feju e ti rri”, s’kam dit asgje kur… – Pershendetje per ju te gjith… Dua dhe un ta ndaj historin time me ju te gjith. Sepse Shoqeria dhe miqesia me ty me ben te ndihem me e lumtur dhe me e Vleresuar. pershendetje edhe nga un un jam nje djal qe kam qe e kam perjetu rreth tre vjet kete problem me aknet esht nje problem qe per fat te keq shumica e popullsis do e kalojne nje her ne jeten e tyre. Dashuria Mes Vellait Dhe Motres Eshte E Pafund. (¯`°Flejt_-MerZiTShum_»-TGR-(L)-eMy-»°´¯) delete: hey deshta me ju pershendet te gjithve jeni ma te mirt po pungOni shum ne ket chat :D Emy Ty ta ha zemren se deka me ka marr malli per ty shum e ty se di a te ka marr per mua me rendsi qe T`duee edhe pik. Ditlindja Lyrics: Shumë urime për ty / Shumë urime për ty / Shumë urime për ty / Shumë urime për ty / Well all right, let`s go / Well all right, well all right / Se osht ditlindja jot ke. Chordify is your #1 platform for chords. Faleminderit shum , urime dhe ty dhe gjith besimtareve musliman per ket fest te madhe. me se miri e din shqiptaret se cfare do te thot kjo fjal. Urime detlindjen o vella i dashur shpresoj tet te lumtur rinin tane qe dot kesh xhithmon e ibafsh100vjet te lumtra dhe me gezime tung nga leta. sa shum mendime me vijn ne kok dhe sille rrotull eshte kujtimi yt shpesh me duket se do te hysh ne der me buzqeshjen tende si te mos kishe ikur kurr. SHUM URIME PER TY. Teksti dhe videoklipi i kenges Ditelindja nga Viola, Viola Rexhaj, Vjola, Drenica, Viola Syla. qe je martu mua. por me rresultate shum te vogela kshu qe ju drejtova dhermatoloeve per ty vjet kam nderru 3. Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re. Por ju sygjeroj qe ne kte. Urime ditlindjen i shtrenjti im. Nje Lule Per Ty. Urime Per Ty Shum Urime Ditlindjen // 2. Nje pershendetje te veqant per ty Serpenta uee FLM SHUMMMM Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar. Shkolla ime, vendi të cilin çdo ditë e vizitoj, dhe vendi i cili çdo gjë mua më mëson. Besarta Hyseni on Twitter: "Shum urime per ty Loqko ta uroj Ditelindjen e turoj qe te kesh harmoni ne familje dhe ne shoqni gezime e joidhnime: pin. gentaa shumm urime per ty ishalla edhe 100 tjera i ban me njeriun qe e don un jam fansja jote rrezja qe te duaaa shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Urime shum per Genten. Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re Shum Kujtime Shum kujtime ti mu mi le Shum Urime Sh. MESAZHET E POLITIKES PER FESTEN E PASHKES, URIME PER ME SHUME PAQE DHE HARMONI LAJM. Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. U njohën në Facebook, takohen në studio për herë të parë - Dua të të bëj të lumtur, 15 Shkurt 2020 - Duration: 30:21. Postimet e reja. Per ket arsye ne kemi arkivuar cdo rezultat te mundshem qe mund te ket ky term ne boten e muzikes mp3 shqiptare te internetit. Me pikonin lotet per ty ZESHKANJA ime, se vetem ty te dua ne kete jeten time. ndihem mire kur te shoh. sa shum mendime me vijn ne kok dhe sille rrotull eshte kujtimi yt shpesh me duket se do te hysh ne der me buzqeshjen tende si te mos kishe ikur kurr. me rendon shum per ty kur malli me buzeqesh, dhe ne zemer po me rri. nese ne zemer ke ngrotesi nese ne shpirt ke dashuri ky esht mesazhi qe ta dergon kunata jote ty shum urime i befsh 100vjet vjo0llca Qyteti : prizren - Postuar me: March 8, 2010 12:03 am Email. me harrove. por me rresultate shum te vogela kshu qe ju drejtova dhermatoloeve per ty vjet kam nderru 3. Porosita shum dhurata per ty por nuk mi sollen dot sepse nuk lejohet te dalesh. ' Shume urime per Ty'…edhe 100 !!! Urime per vitin e 3te ,me kritik per zullumet e qeveris ,se populli ka nevoj to hapen syte,urime edhe per shum vjet. qe mbretronte mbi ty. Urime shum per lindjen e bebit. Se qysh ekom kalu at Dit as vett smundem me paramendu. ey ermal je n1 ne bot be ska kush ta kalon ty te dua shum veq vazhdo keshtu urime martesa hehehe lonna // April 13, 2009 at 8:25 AM ermal je kengetari im me i preferuar je me i miri prej krejt v. Andaj sote ke ditlindjen ti. 2 years ago. Sot ka shum njerz qe ta urojn Ditelindjen njeri prej tyre dua te jem edhe une. Top Channel Albania 1,487,333 views. Te premtoj qe sa me shume qirinj te frysh cdo vit aq me shpesh do te jem prane teje per te festuar me ty cdo cast special te jetes sate. Gjithcka qe ju lendon le te zhduket, per ju cdo lutje e derguar le pranohet. Examples translated by humans: nein, "dir"!, aje mir, für dich, für dich, für dich, und für mich. 15,190 likes · 101 talking about this. Ke qarë, ke qeshur, ke lozur bashkë me mua. it/ONIMA Fifi ft Remzie Osmani - Lezet ( prod. 2 years ago. 2014 • 14:48. 2x Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re Shum Kujtime Shum kujtime ti mu mi le Edhe premtimet e tua qe dikur mi the Dashnin qe ty ta kom dhon maje mos e kthe. Ne ju garantojme qe cdo dhurate nga Florza. dolcini recipes churchs chicken jalapeno cheese bombers recipe buy m 1941 potbelly stoves 5th grade printable mystery stories diy carbquick venison chili williams sonoma lake tahoe elopement. Contextual translation of "shum urime per ty" from Albanian into French. Gezuar ditelindjen Urime ditelindjen Shume urime per ty per femije Me tekst per kendim dhe kercim pin African American Christian Women Art Black Christian - Holding Hands Around The World #208228. Per cdo gje na kontaktoni ne [email protected] Dalszöveg fordítás: Andrew Dala Kövesd az ösvényt Oda, ahol senki sem járt még Ne fordulj meg Míg el nem éred a végét Keresztül a tengeren És túl a messzi földeken A világ vár. Shume Urime per Ty te Deshiroj edhe 100 Pranvera te Lumtura. Ajo është vendi më i mirë për mua, aroma që lëshon shkolla ështe ushqim i trurit tim, oborri i saj është si parajsa, muret e saj janë si shtëpia ime, shokët dhe shoqet janë si familja ime e dytë, arsimtarët janë si prindrit e mi të dytë. LUTEM ZOTIT VEQ PER VETE GJITHMON LUTJA IME EDHE PER TY DO JET PREZENTE ===== sonte vetem hena me ben shoqni"" kur i mendoj syt e zi"" athua mund te jetoj pa ty"" ndoshta do me mbuloj dheu i zi"" si nje heroj per dashuri"" une do te vdes per at djal"". Shume urime per HONEST! :) - Café "Zerion" ツ. 2013 Kjo faqe eshte krijuar per t'ju dhene nje ndihmese se per cfare mund te uroni te afermit ose miqte tuaj. 2012 author: prepchefi urime per ditelindjen e nenes poezi per ditelindje rapidshare query 'poezi per ditelindje' retrieved 250 of 352 matches in 0. MaNgupja_nR1 Posts: 7435 Joined: Sat May 13, 2006 12:27 pm Location. Shum Urime per ty dashuri, ishalla edhe 💯 bashk me neve 🎂🎂🎂 Love you 💋 ️ A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on Jun 15, 2019 at 2:32am PDT Artikulli paraprak. Si freski e detit te ardhte lumturia,si pellumb i bardhe te ardhte dashuria,cdo ender e jotja u befte realitet,urime ditelindjen i befsh 100 vjet. A i ke rujt du me dit edhe a i lexon. hajt se tkamshum xhan se pa ty ca do beja, kush do me nxirrte nga situatat, kush do me ndihmonte mos me dilnin rrenat ik nashi lol per veten ee, qyqa jam shum druu u po TRIVIAL !. SHUM URIME PER SHUM MOTE 🇦🇱🇦🇱 Per shum mot Krishtlindjet edhe shum e shum vite me familje. Mu Teper Me Mungon Un Teper Te Mungoj / 16. Faqja Parë Forume > Zona Administrative > Antarët e forumit > Urime dhe pershendetje > Shume urime per Ty Tushi Diskutime tek ' Urime dhe pershendetje ' filluar nga vlera , 18 Dec 2004. Mami @xhensilamyrtezaj Shyqyr qe te pruni Zoti afer meje qe po i shtyn keto ditet e karantines pa merzitje. ' Shume urime per Ty'…edhe 100 !!! Urime per vitin e 3te ,me kritik per zullumet e qeveris ,se populli ka nevoj to hapen syte,urime edhe per shum vjet. 2x Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re Shum Kujtime Shum kujtime ti mu mi le Edhe premtimet e tua qe dikur mi the Dashnin qe ty ta kom dhon. Lyrics to 'Urime' by 2TON. 2014 • 14:48. Edhe nese merr, aj mbi 2 miljon euro nuk merr snji cent ma shum. hej hbd (K. Shume Urime Per Ty Videos - by Shume urime per ty: pin. Eshte nje ndjenje shume e bukur kur e di qe dikujt i pelqen ti, dikush mendo per ty, dikujt i nevojitesh ti, dikush nuk mund te jetoj pa ty, dikush kujdeset per ty. Urime tqoft ditlindja baby ty pa mu. X-PERSONI Anëtar. Dita ma e madhe per ty une sjom me ty Po du met pa edhe niher tu m'kqyr en sy. Urime ditlindjen i shtrenjti im. Nana asht nanë si n’dimën si n’verë 4. deshiroj te pys se djalin ku e bere synet dhe sa ishte qmimi,sepse edhe une jam ne perfundim te shtatzanis edhe une e kam djale deshiroj ta bej synet djalin mbas 7. me pelqen shum reagimi vogelushe sa shum te dua SA shum vlen ti per mua sa shum gjera meriton, sa shum gjera te dhuroj edhe pse ti nuk i kerkon Ne cdo germ e ne cdo fjal ne cdo fjal e ne cdo krijim ti motra ime me je celes per frymezim cdo sekret me ty e ndaj sepse te ti i siguroj me ndihmon ne cdo rast. Dinamik oynatıcı etkinleştirildiğinde aşağıya indiğinizde video sizle eşlik eder. Por ju sygjeroj. Te prifshin per jete! Urimin ruaje mire Po te lutem shum Kur me nuk do te jem T'kujtohet qe te dashta SHUM! 2. Me Ta Knu Kongen Shum Urime Per Ty / 12. Shum urime per tyyy rrezee,ditlindja me shpres qe gjithmon te jesh e lumtur te deshiroj edhe 100 vjet tjera urimee [Only mods are allowed to see this image] [Only mods are allowed to see this image] [Only mods are allowed to see this image] [Only mods are allowed to see this image] [Only mods are allowed to see this image]. Pershendetje dhe urime SHUME URIME PER TY LALI IM ?? Go to page. Übersetzung nach: DE. TE DUA deri. Andaj sote ke ditlindjen ti. Testo di Urime - 2ton. Ne kemi përgatitur 37 thënie dashurie të cilat mund t'i. MIRSE VINI DJEME E VAJZA SHQIPTAE MBAR BOTES. liria eshe gjeja me shtrenjt njerezore. Gjithcka qe ju lendon le te zhduket, per ju cdo lutje e derguar le pranohet. Ne te keq dhe ne te mire, gjuha gjithmone tek ti shkon. Ti po mu dukesh ma katundare se katundaret. Me vjen mir qe je antar i forumit tone dhe qe merr pjese ne diskutimet shoqerore qe i zhvillojm. Chords for Shum urime per ty |urim per ditelindje. Eshte nje faqe online urimesh Shqip dhe Anglisht tek e cila po ashtu mund te coni mesazhe dhe te merrni pergjigje. Urime Oj Zemer Ti FaLma DriTen // 3. Postimet: 42 Pëlqimet: 0 Pikë nga trofetë: 6. Shum urime nga zemra per s pary familjes time babit tim ne irak dhe gjith muslimanve kudo qe jan urime vitin e ri 1429 me shum lumturi. Ja kishe nis tash me tjeter kon. Une ty te lypa, une ty te gjeta me ty u bashkova, ne ty eshte jeta. Postimet: 882. me se miri e din shqiptaret se cfare do te thot kjo fjal. Shpresoj qe gjithmon do jeni p. Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re Shum Kujtime Shum kujtime ti mu mi le Shum Urime Sh. Ti je gruaja i atij shqiptari te vertete ,qe la , shtepin e rehatin ty dhe djalin per te shkuar ne lufte per lirin e Kosoves dhe vdiq si burrat ne beteje. -Zemra e mamit urime, na fal si nuk erdhem sot por donim qe ta benim surpriz-Hejjjj vellacko, urime dhe sa me shume suksese, dhe me puthen qe te dyja ne faqe. Shume Urime per TY. Urime ditelindja e vajzes manjola i gezofte edhe 100 ditelindje prane mamit e babit ,anuari e ka ditelindjen javen tjeter shume urime edhe per ty emi cdo te mire ne jete ,prane te dashurve tu e pëlqyen (1). Leonora shum shum t'du edhe shum te adhuroj edhe ti je Numer 1 se sexy e e'bukur me tanat t'mirat ti je breeee. Mos me le te lutem se te dua shume! mos me le pa shprese, mos me le pa gjume!!!!! ti e di se te dua dhe vuaj per ty te lutem te lutem! mos ma dhuro vetmine ti je per mua shok. Ne te keq dhe ne te mire, gjuha gjithmone tek ti shkon. shum e bukur fotoja urime edhe ty festa. Po Pse SmujTa At Qe DhuraT Kto FjaL I Ki / 13. Përshëndetje për ty Adriatiku_CH. Leave your thought Cancel reply. Urime lavdija inshalla te te ritet djali me shendet e fat,dhe ka jet gjat. Urime, Urime Prinderve dhe Tezes, Qofte me jete, shendet dhe i lumtur perher Labe si ja vuri emrin moj, ( ma thuaj ke veshi nese nuk do ta thuash ketu ) 29-05-2013, 12:17 PM #9. Ne ju garantojme qe cdo dhurate nga Florza. Tkam shum xhan lali im ??? Menu. Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet. Urime për Babin më të mirë në botë, ne nuk kemi fjalë për me të falenderu për gjithçka qe ke bërë e vazhdon të bësh për ne, ishe mësuesi dhe shoqëruesi jonë gjatë gjithë këtyre viteve ,shpresoj të jesh krenarë me neve, sepse na vërtetë jemi shumë krenarë dhe me fat që kem një babë si ty ,këshillat tua janë si. Nëse po kërkonit për urime për Shën Valentin që t'ia dërgoni të dashurit apo të dashurës suaj, atëherë ky artikull është për ju. Uroj te jet e shendetshme,me jete te gjate dhe te rritet e lumtur me prinder (8 vite më parë) Urime dhe gjithe te mirat ty dhe bebit (8 vite më parë) Urime per bebin e lines,gjitha te mirat. kur te kan shum interesin bajne sikur per ty dhe vdesin n'dac me t'keq ne dac me t'but. Te uroi 100 vjet zemer shum urime per ty,deshiroi qe viti tjeter me nje bebe te bukur ashtu si ty. Se ti e ki bukuri qa ta ka fal Allahu e Adelina s'ka bukuri krejt fallc. Urime tqoft ditlindja baby ty pa mu. Nënë Shume Urime per Ty. 9,3 mil Me gusta. Urime per Ditelindje. URIME DITELINDJEN. PERSHENDETJE DHE URIME - Pershendetje - SHUM URIME PER TY!Dimri_ipanjohur! - Urime 8 Marsi! - Gezuar 2011-ta Stafit dhe te gjithe antarve - un edi rama si. Mbasi ky ishte po ai flamur kuq e zi, flamur i luftrave heroike,…. Shume Urime per TY ! URIME URIME !! Sot eshte nje dite e veqante per ty, eshte dita kur ne kete Bote erdhi nje Engjull, eshte dita kur kesaj bote iu shtua nje YLL qe shendrit ne menyren me te mire te mundshme ne jeten tone. / Sponsored content Titulli: Re: Pse shum njerez i luten ALLAHU vetem kur kan nevoj per TE. Gjithcka qe ju lendon le te zhduket, per ju cdo lutje e derguar le pranohet. shum te mira keto vjersha Koment nga GUEST më 2008-06-03 15:23:56 shume e dhimbshme, po kjo ka qene jeta e nenave tona, e atyre qe kishin burrat ne burgjet e komunizmit ose ne kurbet, nga ku sktheheshin dot me, dhe ju duhej te ishin te forta e te luftonin per familjen e tyre nen shtypjen e komunizmit. Si freski e detit te ardhte lumturia,si pellumb i bardhe te ardhte dashuria,cdo ender e jotja u befte realitet,urime ditelindjen i befsh 100 vjet. Urime Oj Zemer Ti FaLma DriTen // 3. Mos harro qe ti je njera nder arsyete e lumturis se shume njerzve. -Zemra e mamit urime, na fal si nuk erdhem sot por donim qe ta benim surpriz-Hejjjj vellacko, urime dhe sa me shume suksese, dhe me puthen qe te dyja ne faqe. urime urime me shum kujtime nga zemra ime ditlindjen erona te dua shum. 30 mijë pëlqime. Mos me le te lutem se te dua shume! mos me le pa shprese, mos me le pa gjume!!!!! ti e di se te dua dhe vuaj per ty te lutem te lutem! mos ma dhuro vetmine ti je per mua shok. Leonora shum shum t'du edhe shum te adhuroj edhe ti je Numer 1 se sexy e e'bukur me tanat t'mirat ti je breeee. Urime ditelindja e vajzes manjola i gezofte edhe 100 ditelindje prane mamit e babit ,anuari e ka ditelindjen javen tjeter shume urime edhe per ty emi cdo te mire ne jete ,prane te dashurve tu e pëlqyen (1). Neve si femra na rrite me integritet qe te ndihemi te barabarta dhe te jemi te pavarura. hajt se tkamshum xhan se pa ty ca do beja, kush do me nxirrte nga situatat, kush do me ndihmonte mos me dilnin rrenat ik nashi lol per veten ee, qyqa jam shum druu u po TRIVIAL !. shum urime per ty kenge. urime dhe shum fat ne jeten e re, gezohu ti se mua me mbuluan me dhe KUR JAM I VETMUAR VEQ NE TY MENDOJ S'DI A KAM TE DREJTE APO PO GABOJ SIKUR RRJEDHE LUMIMUA ME RRJEDHIN LOTPSE NA U NDANE ZEMRAT NUK PO E KUPTOJ DOT. Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re Shum Kujtime Shum kujtime ti mu mi le Shum Urime Sh. Communauté. X-PERSONI Anëtar. Chords for (Versioni i qetë) SHUMË URIME PËR TY. E para, shpresoj qe kjo ditelindje të mësoj ty diçka te re, E dyta, shpresoj qe te kesh nje dite të mbushur me hare qe ta kujtosh gjithmonë me buzëqesheje, dhe e treta, te deshiroj qe dite te ketilla te vijne tek ti çdo dite. 2012 author: prepchefi urime per ditelindjen e nenes poezi per ditelindje rapidshare query 'poezi per ditelindje' retrieved 250 of 352 matches in 0. En bash ne dimen. por ti u martove. shum urime per ty dashni ti feston e un vuj per ty pse me ba shpirtin me vujt per mja knaq zemren dikujt me kuptu asnjeri ska me mujtt2ref buraku gold ag do fjal zemer kisha dasht me ti thon edhe pse pe di qe nashta teper o von un sonte vet e ti atje po feston edi qe i ki ngat kejt gjosat qe i don. Mu Teper Me Mungon Un Teper Te Mungoj / 16. Te premtoj qe sa me shume qirinj te frysh cdo vit aq me shpesh do te jem prane teje per te festuar me ty cdo cast special te jetes sate. Ti po mu dukesh ma katundare se katundaret. to/FifiRemzieOsmaniLezet Written by: FilloretaRaçi. Se qysh ekom kalu at Dit as vett smundem me paramendu. 77 MB, Duration: 2 minutes and 52 seconds, Bitrate: 192 Kbps. Larg teje nate nuk ka, nuk ka gjume ne sy per mua, yjet nuk shndrisin si me pare, ah sa i vlefshem je per mua. Për të parë më shumë video të ketij lloji d. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres!. Linku i lajmit u kopjua. Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. Postimet: 882. Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re Shum Kujtime Shum kujtime ti mu mi le Shum Urime Sh. Me Leonora jakupin ska breee edhe Adelina qe osht rre me ty ajo nuk osht normal se veq prej gjelozis e ka pas se jo per tjeter. TE DUA deri. LUTEM ZOTIT VEQ PER VETE GJITHMON LUTJA IME EDHE PER TY DO JET PREZENTE ===== sonte vetem hena me ben shoqni"" kur i mendoj syt e zi"" athua mund te jetoj pa ty"" ndoshta do me mbuloj dheu i zi"" si nje heroj per dashuri"" une do te vdes per at djal"". Nuk e kam diqka per Genten se ajo aspak sme. Examples translated by humans: nein, "dir"!, aje mir, für dich, für dich, für dich, und für mich. Përshëndetje për ty Adriatiku_CH. nga mozaa prej Wed Jul 23, 2008 10:07 pm. URIME DITELINDJEN. Nënë Shume Urime per Ty. moter flm poer komentet po qashu me numra spo kom qef bre pershembul, shkurje loqka zemra loqki syni e qeshtuu hahaha kus kus nga vllauu flm shum per komente moter t kom the besttt Shpat-Kasapi1 , Posted on Wednesday, 16 September 2009 at 11:56 PM. I duhen per vete nja 40 kubik. Ne kemi përgatitur 37 thënie dashurie të cilat mund t'i. Per cdo gje na kontaktoni ne [email protected] Mirmr ma p rsh ndetje n se mundet k ng n e Bleros t dua shum t dua. [D G C] Chords for Gezuar ditelindjen Urime ditelindjen Shume urime per ty per femije Me tekst per kendim dhe kercim with capo transposer, play along with guitar, piano, ukulele & mandolin. Kish me pas tjera e tjera e tjera, por sesht as vendi per kto komente, as koha…. Kjo e sotmja duhet te jete nje nder ditet me te rendesishme per ty pasi eshte dita me e rendesishme pasi ti sot feston 34 vjetorin e lindjes. Urime per te gjithe ky Muaj i Shenjte i Ramazanit, paqja dhe meshira e Zotit qofshin mbi te gjithe agjeruesit Uroj te kemi nje agjerim te lehte, dhe uroj qe sa me shume te pastrohen zemrat tona, te jete muaj i begatshem, perplot harmoni e dashuri mes njeri-tjetrit Paci fat dhe shendet!. Shume Urime per TY. linux, 6 Nëntor 2011 #3. beni qerimi: edi boll mir te don shum motra jote blerina per ty ekom fjalen vella ime idashur elvis gashi ich libe dich mos aro qka te ka thon motra. Poezi Per Ditelindje - Rapidshare Search provide info about urime per ditelindjen e nenes. Gëzuar ditëlindjen Babi Jam vajza më me fat në botë që të kam ty Baba, të falendëroj që më përkrahë gjithmonë në realizimin e ëndërrave të mia. Ne ditet e vecanta kujtohen njerezit e vecante. Edhe premtimet e tua qe dikur mi the. 70 mijë pëlqime. Mami @xhensilamyrtezaj Shyqyr qe te pruni Zoti afer meje qe po i shtyn keto ditet e karantines pa merzitje. Pershendetje per te gjith ju!Nese mundet Redon M. Nje Lule Per Ty. Faqja Parë Forume > Zona Administrative > Antarët e forumit > Urime dhe pershendetje > Shume urime per Ty Tushi Diskutime tek ' Urime dhe pershendetje ' filluar nga vlera , 18 Dec 2004. ishalla edhe mua ma mundson Allahu ta kem ket knaqsi per femijen tim sikur se ti. by Apollo ) 🎧 Listen & Download👇🏼: fanlink. nese hidhe hapin dhe mendo per te ardhmen qe te pret. Me respekt: Tetovarja. dhe nese do kisha mundesi te zgjidhja nuk do zgjidhja tjeter pos teje. Ah sa shum sante per ty kam etje! 11-06-2009, 06:46 PM #4. Nuk e kam diqka per Genten se ajo aspak sme. com Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Urime per ditlindje. Uroj te jet e shendetshme,me jete te gjate dhe te rritet e lumtur me prinder (8 vite më parë) Urime dhe gjithe te mirat ty dhe bebit (8 vite më parë) Urime per bebin e lines,gjitha te mirat. A asht e vrtet a jo port vet nuk pshehej pas kurrkuj e kallzoj hakun sado çi i râd asht. të lumtë Tayna të dua shumë zemra ime 💋 Vor 3 Stunden. Por ju sygjeroj qe. Linku i lajmit u kopjua. Jezusi vdiq per ty 8 mars 2010, 15:27 Këtë shënim po ta shkruaj me ta hjek prej syvet pluhnin e propagandës komuniste shqiptare se shkolla e parë shqipe n’territorin e shtetit shqiptar ka qenë ajo e Korçës e e hapur në vitin 1877. Nana asht nanë si n’dimën si n’verë 4. Më pëlqeu mendimi i Dibranes rreth "Ditës së mësuesit",sepse ne u treguam të vonuar dhetë pa kujdeshshëm,që nuk hapëm një temë rreth kësaj dite,ku është shpërnda drita e diturisë,nga këta misionar që mund ti quajmë të shejtë,po mos të ishte dita e diturisë,dita e grave dhe. Bajram D Mulaj: Urime Kusheri i Festofsh edhe 100 tjera. Search shum urime per tyyyy I love sister , per motren tuaj Urime Moter Shume urime per ty: pin Motren Time Videos Per Motren Time (M) · avi Jun 16th 2012, 09. Titulli: ZEMRA IME SHUM TE DON May 5th 2007, 19:29: ZEMRA IME SHUM TE DON DIT E NAT PER TY MENDON SHPIRT IM S'KA QETESI DERISA TE BASHKOHEMI UN E TI : ZEMRA IME SHUM TE DON : Faqja 1 e 1: Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi:. Përshëndetje për ty Bukuroshja. Per ket arsye ne kemi arkivuar cdo rezultat te mundshem qe mund te ket ky term ne boten e muzikes mp3 shqiptare te internetit. shum urime per ty dashni ti feston e un vuj per ty pse me ba shpirtin me vujt per mja knaq zemren dikujt me kuptu asnjeri ska me mujtt2ref buraku gold ag do fjal. “Urime ditëlindjen babai më i mirë dhe shoku më i mirë. -na bere krenar bir-Hejj shoku im kapitenn, me ne fund ia arrite, jam shum i lumtur vertet per ty shoku-flm shume te gjitheve dhe e dija e dija qe dicka nuk po shkonte ketu. Ja kishe nis tash me tjeter kon. Delina Mehmeti. Gezuar 2015: Shyhrete Behluli - Bijat n'dasëm. Per kengetare e mirnjohur te estrades shqipe LORIN folin krejt keq, se dij pse, ok secili njeri e ka te drejtene vet te shprehe, edhe per at jan be keto rubrika te comenteve, por ju kisha lutur mos ta teproni me fjal banale, Ju faleminderit per mirkuptim, ajo qe eshte, eshte ne krejt e dime se kengetarja e mirnjohur e estrades shqipe LORI presh shum koheve te hereme eshte qi ne qytetin e. Gjithcka qe ju lendon le te zhduket, per ju cdo lutje e derguar le pranohet. 2012 author: eracma poezi per ditlindje te vellait Poezi Per Ditlindje Te Shoqes Mp3 Download FREE Poezi Per Ditlindje Te Shoqes Mp3 Download (10612 MP3s) including poezi per ty v. Urime e Dashura Ime. Me respekt: Tetovarja. Ditelindja jote eshte nej dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. Ja kishe nis tash me tjeter kon Je me to po sbesoj qe e don Krejt qe kena shkru na dy nTelefon A i ke rujt du me dit edhe a i lexon Ke prit une me tu kthy Tkom prit nashta edhe une ty. Te premtoj qe sa me shume qirinj te frysh cdo vit aq me shpesh do te jem prane teje per te festuar me ty cdo cast special te jetes sate. te uroj shum fat ne jete ne pune vullnet ne trup shendet ne endra realitet ne ide drejtesi ne nerva qetesi ne fytir bukuri dhe shum fat ne dashuri te uroj 29 vjet lati shum urime per ty deshiroi q ebiti tjeter me nje nuse ashtu si ti te dojn shum bleona dhe lorena. Urime festa e Bajramit Te gith sot kemi gezim dhe eshte koha per urim me fat Bajramin per shume vjet te uroj te mira dhe shume shendet Gjith te mirat kane shperblim, gjithe te keqijat kane shpetim, Zoti na udhezoft ne rruge te drejte, qofshi te bekuar per jete Urime kjo dite te shenjte, URIME FITER BAJRAMIN!. 2008,feston ditlindjen njeriu me i mrekullueshem ne bot. Nese je per at djalin qe e dashuron, duhet te jesh 100% qe ty e don at aq shum dhe aj te don ty aq shum. Urime per Ditelindje. Desha Dentistes ti them se jam me ty per shkak te dhembeve,por nuk pe kuptoj se qfar rendesie ka qe aje katundar apo jo. E nese te ipet mundesia merru edhe me aktivitet fizik, dil ec cdo dite nese kjo eshte me se paku qe mundesh te besh. David Gilmour Posts: 5122 Joined: Sun Sep 09, 2007 8:05 am. Bajram D Mulaj: Urime Kusheri i Festofsh edhe 100 tjera. Nëse po kërkonit për urime për Shën Valentin që t'ia dërgoni të dashurit apo të dashurës suaj, atëherë ky artikull është për ju. Happy Birthday - Kenge per Ditelindjen - Duration: 2:53. Lexo Profilin Lexo Postimet Mesazh Privat. com tregon se termi "shum urime per ty kenge" eshte kerkuar ne te kaluaren edhe nga vizitore te tjere te kesaj webfaqes. Klodi Qerimaj - Shume urime per ty. Shum Kujtime Shum kujtime ti mu mi le. Komenti: oj nene per ty po qaj per ty naten pa gjum rri duke shkruar leter per tye nene me lot ne sy sepse me mungon shum pa ty jeta esht si nata pa yje te varri yt kur shkoj lutem per ty e puth me mall emrin tend i lutem zotit edhe njehere me te pa e me te than se sa shum te dua nene. Dernière mise à jour : 2018-12-26 Fréquence d'utilisation :. Urime ditelindjen treçereku im me i mire 😂. mbylli syt oj zemer se prap do te agoj. Entra sulla domanda AUGURIIII PARA! e partecipa anche tu alla discussione sul forum per studenti di Skuola. ç do Dit pa ty, është sie një dit pa diell. martin_ivanaj. Orkestrimi - Mix Master Studio: Vis Shkodrani & Alandy Klarinete / Sax: Vis Shkodrani Violin: Donald Gega Muzika / Teksti: Artjola Toska Video by: Chill Pro Grimi. Ke prit une me tu kthy. je bota ime. Nana bahet arushë/shqipe/për fëmijët e …. to/FifiRemzieOsmaniLezet Written by: FilloretaRaçi. Me ne fund po ndaheshe nga krahet e djalerise, nje agim i ri te ishte afruar! 17. Je e vogël por e plotë, ty t`kërkoj un tash sa mot, tash sa mot un ty t`kërkoj, veç me ty jetën ta çoj, Eja, eja luleborë, se me ty do thurr kuror'. un ajam muduar duka lacu qe te sulmoj vet kete problem. Xhemajl Ramosaj: URIME O BACA XUN IBOFSH 110 PAQ FAT SHENDET TE MIR NE JET. Ti je gruaja i atij shqiptari te vertete ,qe la , shtepin e rehatin ty dhe djalin per te shkuar ne lufte per lirin e Kosoves dhe vdiq si burrat ne beteje. Si freski e detit te ardhte lumturia,si pellumb i bardhe te ardhte dashuria,cdo ender e jotja u befte realitet,urime ditelindjen i befsh 100 vjet. Por eshte shume me mire dhe eshte shume e rendesishme kur ai "dikush" nuk e harro kurre ditelindjen tende. Ne kemi përgatitur 37 thënie dashurie të cilat mund t'i. urime urime me shum kujtime nga zemra ime ditlindjen erona te dua shum. de Komenti: sot behen disa Vjet nga lindja jote i dashur kusho. Nënë Shume Urime per Ty. Te uroi shum fat ne jete,ne punë vullnet,ne trup shendet,në ëndërr rrealitet,ne ide drejtësi,ne nerva qetësi,ne fytyr bukuria,dhe shummmm fat ne dashuria. “ Jak D „per zote ate dite kur te ka krijua zoti ty ka qene krejte i qete dhe nuk eshte marre me tjeter njeri ate dite vetem me ty dhe falenderoje zotine per bukurine qe te ka fale“. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres!. `tha a pe sheh qat djalinn e du dasht shum po sum lan mu kan me ta `un hala e duuuu edhe pse me ty Jomm `ajo osht dashniia e wetme tjeter dashnii s`komm `m;fal qe pot lendoj po bohna e siinqertt :$ `weq qata kom me dashtt derii sa t`kom jet : `I fejuni i tha ngoo qka po du mett thonn : `Per muu weq tii mu kon e lumtur se qekjo um mjafonn. 2x Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re Shum Kujtime Shum kujtime ti mu mi le Edhe premtimet e tua qe dikur mi the Dashnin qe ty ta kom dhon maje mos e kthe. hajt se tkamshum xhan se pa ty ca do beja, kush do me nxirrte nga situatat, kush do me ndihmonte mos me dilnin rrenat ik nashi lol per veten ee, qyqa jam shum druu u po TRIVIAL !. kur te kan shum interesin bajne sikur per ty dhe vdesin n'dac me t'keq ne dac me t'but. Urime Bajramin besimtaret e Fes Islame…. Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. Shume Urime per TY. Porosita shum dhurata per ty por nuk mi sollen dot sepse nuk lejohet te dalesh. Me vjen mir qe je antar i forumit tone dhe qe merr pjese ne diskutimet shoqerore qe i zhvillojm. Shume urime yll! Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi. te dua aq shume,aq marrezisht saqe pa ty ne jeten time sdo dija cte beja,sdo dija te ecja,sdo dija te jetoja. - Në qoftë se ende nuk keni një Llogari personale në forumin tonë, mund ta hapni një të tillë duke u Regjistruar. Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul. Sa shum mendime me vijn ne kokë dhe sillen rrotull eshte kujtimi yt shpesh me duket se do te hysh ne derë me buzqeshjen tende si te mos kishe ikur kurrë. TALEBAN flm shum habib ti si gjithmone i veqante,edhe Zoti te lasht shnosh per hallen se me tregun Bessa flm u rritsh edhe ti me bacin dsaul ska problem sje vonu hiq,flm shume edhe ty inshAllah tu lehtsohen punt dhe problemet sa me shpejt venomko flm poashtu. Te uroi 100 vjet zemer shum urime per ty,deshiroi qe viti tjeter me nje bebe te bukur ashtu si ty. Me Ty nuk ka asnje shpagim, E dashur Nene, je vete dashuria. Per cdo gje na kontaktoni ne [email protected] Nënë Shume Urime per Ty. Urime te qofte edhe ty festa! ***** Urime Bajrami te qofte oj motër Ti na je shembull ne këtë voter All-llahu te shpëtoi me agjërim Urime Bajramin me shume gëzim! ***** Erdha te t'gezoj ty o fëmijë Erdha te t'uroj ty o i ri Erdha edhe për pleqëri! ***** Për 10 net një çast kërkova Ishallah shpërblimin e fitova. _O sa mire djale ,na duhen per Republiken. Shume Urime per Ty. Tkam shum xhan lali im ??? Menu. Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re Shum Kujtime Shum kujtime ti mu mi le Edhe premtimet e tua qe dikur mi the Dashnin qe ty ta kom dhon maje mos e kthe. Von professionellen Übersetzern, Unternehmen, Websites und kostenlos verfügbaren Übersetzungsdatenbanken. jetoj se tkam ty. Emri: alban hoxhaj Email: alban. ! Te duaaa…!. Urime festa e Bajramit. Rri ulur pran dritares ,jasht filloi te bjer shi ,kam menduar shum per ty keto dit mund te then se me mungon shum. Mirpo ne qofte se ty ste bei ne mende qe eshte nje zote dikunde e ne funde kur ke te duhet ndihem ti luteshe smund te quash veten besimtare. Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum. Me Ta Knu Kongen Shum Urime Per Ty / 12. Po me zemër të hapur dhe plot ngrohtësi urime 8 marsin,femrës shqiptare kudo që ndodhet. ç do mbrëmje pa ty, është si një nat pa yje. Comunidad. VizioniLibonia 2,707,694 views. 2013 Kjo faqe eshte krijuar per t'ju dhene nje ndihmese se per cfare mund te uroni te afermit ose miqte tuaj. U njohën në Facebook, takohen në studio për herë të parë - Dua të të bëj të lumtur, 15 Shkurt 2020 - Duration: 30:21. meteora Urime per te gjith Festa e Kurban Bajramit. beavooo motrusheeee,,shum pom pelqen kjo poezi Me rastin e Festës së Kërshëndellave,të gjithë besimtarëve të fesë Katolike ju urojë Kërshëndellat,çë paqja,dashuria dhe shëndeti të mbizotronë mbi ju dhe familjet tuaja. Urime Per ditëlindjen Ubefsh Edhe 100 vjec. Uroj te jet e shendetshme,me jete te gjate dhe te rritet e lumtur me prinder (8 vite më parë) Urime dhe gjithe te mirat ty dhe bebit (8 vite më parë) Urime per bebin e lines,gjitha te mirat. Bajrami eshte dhurat per ty. Shume Urime per TY ! URIME URIME !! Sot eshte nje dite e veqante per ty, eshte dita kur ne kete Bote erdhi nje Engjull, eshte dita kur kesaj bote iu shtua nje YLL qe shendrit ne menyren me te mire te mundshme ne jeten tone. Un te dua pa marr parasysh se kush dhe qka do te na ndaj, E sot ta them sinqerisht se te dua me shum se herawe tjera,. IshaLLa Ti Knaqesh E Shum Mir KaLon / 15. Lyrics to 'Urime' by 2TON. Uroj më të mirat për ty dhe faleminderit që ke qenë shembulli më i mirë në botë. me se miri e din shqiptaret se cfare do te thot kjo fjal. May 25, 2019 at 12:28 AM · Public. to/FifiRemzieOsmaniLezet Written by: FilloretaRaçi. Sepse mendoj qe nuk jeni si gjith te tjerat. [D G C] Chords for Gezuar ditelindjen Urime ditelindjen Shume urime per ty per femije Me tekst per kendim dhe kercim with capo transposer, play along with guitar, piano, ukulele & mandolin. Dhurata më e bukur dhe më e çmuar që më ka bërë Zoti, je ti. Urime ditelindja e vajzes manjola i gezofte edhe 100 ditelindje prane mamit e babit ,anuari e ka ditelindjen javen tjeter shume urime edhe per ty emi cdo te mire ne jete ,prane te dashurve tu e pëlqyen (1). Pershendetje, ju kerkuat per termin shume urime per ty dhe arkiva e muzikes shqiptare mp3 tek degjo. urime te qoft martesa. Urime ditelindjen treçereku im me i mire 😂. Me vjen mir qe je antar i forumit tone dhe qe merr pjese ne diskutimet shoqerore qe i zhvillojm. në këtë Faqe. nga mozaa prej Wed Jul 23, 2008 10:07 pm. nese mundet Aurora. / Sponsored content Titulli: Re: Pse shum njerez i luten ALLAHU vetem kur kan nevoj per TE. Urime lavdija inshalla te te ritet djali me shendet e fat,dhe ka jet gjat. Keto te na jane festa familjare, por edhe festa te medha ne shum e shum shtete te Botes…. SHUM URIME PER TY. com tregon se termi "shum urime per ty kenge" eshte kerkuar ne te kaluaren edhe nga vizitore te tjere te kesaj webfaqes. Une jam me ty. Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re. Linku i lajmit u kopjua. Te dua shume bukuroshja ime, jeta ime, zemra ime dhe vete jeta ime. Nënë Shume Urime per Ty. to/FifiRemzieOsmaniLezet Written by: FilloretaRaçi. Shume kilometra na ndajne, por dashuria ime per ty kalon cdo limitsidomos ne kete dite. Adnan atje u njohe me shkrimet e tij dhe me vone dhe tuajat. Re: kinkiiiiii. Je dhe do t mbetesh modeli im si prind i perkryer per femijet e mi ne te ardhmen. Urime festen moj Shqiperi. Menu: Kreu · Analiza · Aktualitet · Politika · Sociale · Kronika · Ministri i Mirëqënies Sociale, Erion Veliaj, ka dhënë një lajm të mirë në një konferencë për shtyp, para largimit të tij nga kjo ministri. E para, shpresoj qe kjo ditelindje të mësoj ty diçka te re, E dyta, shpresoj qe te kesh nje dite të mbushur me hare qe ta kujtosh gjithmonë me buzëqesheje, dhe e treta, te deshiroj qe dite te ketilla te vijne tek ti çdo dite. Urime per ditlindje. shum urime per ty dashni ti feston e un vuj per ty pse me ba shpirtin me vujt per mja knaq zemren dikujt me kuptu asnjeri ska me mujtt2ref buraku gold ag do fjal zemer kisha dasht me ti thon edhe pse pe di qe nashta teper o von un sonte vet e ti atje po feston edi qe i ki ngat kejt gjosat qe i don. nje got vere te kuqe po e qoj per juve qe ma keni uru. Sie suchten nach: shum urime per ty (Albanisch - Deutsch) API-Aufruf; Menschliche Beiträge. Të dua shume dhe shume urime per Ty. Reff x2 : 1. Per ty sot eshte nje dite shume e veçante andaj se bashku me gezimin dhe gjithe rendesin e kesaj dite. se asgje te mir nuk sheh te ajo qe me zgjidh miss. 1912, ishte nje akt historik, qe siç tregojë historia do t'ua ngrente lartë krenarine e shqiptarve, dinjitetin dhe gezimin. Urime Ditelindja edhe 100 vite i gezofesh ashtu sic deshironi ju me shum Fat e Lumturi ne jet se bashku me Familjen e juaj me shum respekte nga Dardania. E botën që e doni, e punoni për to shum, s'ka kurgjo ma mir se ktu ku jetoj un, sa kam qen i lumtur që ni dit do t'vij n'jet, edhe ni koh e shkurt shum afër pat mbet, shum rand gabove me at çka e veprove, pa mëshirën ma t'vogël kët trup ma shkatrrove, ende pendim s'ka as n'ditën e sotit, edhe pse punove nan kundër vullnetit t'Zotit. Urime Per ditëlindjen Ubefsh Edhe 100 vjec. je nje super vella. urime dhe shum fat ne jeten e re, gezohu ti se mua me mbuluan me dhe KUR JAM I VETMUAR VEQ NE TY MENDOJ S'DI A KAM TE DREJTE APO PO GABOJ SIKUR RRJEDHE LUMIMUA ME RRJEDHIN LOTPSE NA U NDANE ZEMRAT NUK PO E KUPTOJ DOT. Gjith te mirat kane shperblim, gjithe te keqijat kane shpetim, Zoti na udhezoft ne rruge te drejte, qofshi te bekuar per jete Urime kjo dite te shenjte, URIME FITER BAJRAMIN!. Orkestrimi - Mix Master Studio: Vis Shkodrani & Alandy Klarinete / Sax: Vis Shkodrani Violin: Donald Gega Muzika / Teksti: Artjola Toska Video by: Chill Pro Grimi. Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re Shum Kujtime Shum kujtime ti mu mi le Shum Urime Sh. read full post about urime per ditelindjen e nenes. Forumi Netedy. Lexo Profilin Lexo Postimet Mesazh Privat. Shpresoj qe te gjitha deshirat tua te te plotesohen, Te uroje qe te gjitha enderrat tua te te behen realitet, Te deshiroje cdo te mire ne jete. per motren time me te mire ne bote per ty Lirie · jetoje Nov 19th 2012, 06:11am pst Urime Shum shum URIME PER TY U BEFSH 100vjeq: pin. Kjo e sotmja duhet te jete nje nder ditet me te rendesishme per ty pasi eshte dita me e rendesishme pasi ti sot feston 34 vjetorin e lindjes. Lyrics for Urime by 2ton. Ditlindja Lyrics: Shumë urime për ty / Shumë urime për ty / Shumë urime për ty / Shumë urime për ty / Well all right, let`s go / Well all right, well all right / Se osht ditlindja jot ke. Mos harro se ti ke nje nder vendet me te veqanta ne Zemren Time. Kur lulet celin e gjelbrimi gjelbron te kujtoj ZESHKANEN e malli me mbulon. Ne te keq dhe ne te mire, gjuha gjithmone tek ti shkon. Urimet me te mira per ditelindje, honest! Pac vetem te mira ne kete jete!. 25 nëntor 2008. ç do Dit pa ty, është sie një dit pa diell. 2x Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re Shum Kujtime Shum kujtime ti mu mi le Edhe premtimet e tua qe dikur mi the Dashnin qe ty ta kom dhon. Te rekomandoj te mesosh ndonje program si Photoshop / After Effects ose nese ke goxha motivim ti futesh programimit dhe do te jem un i pari qe do te te gjej sado pun per ty! Do te harxhosh diku te 2-3muaj fillimisht per te arriti nje fare standarti fillestar, me pas te duhet vetem eksperience dhe pune[portofolio[ per te kapur projekte dhe kliente. MIRSE VINI DJEME E VAJZA SHQIPTAE MBAR BOTES. Ne ju garantojme qe cdo dhurate nga Florza. I nderuar z. Por eshte shume me mire dhe eshte shume e rendesishme kur ai "dikush" nuk e harro kurre ditelindjen tende. ღ'' Urime te ndrryshme per Ditelindje ღ ''. Postimet: 882. Lavdi per jete e mote!!! Sot eshte dita e madhe per shqiptaret kudo qe jane!!! Sot dita me e shejte e vitit!!! Sot përkujtojmë ditëlindjen e Heroit të trojeve tona të Bekuara, Shqipëria!!! […]. per motren time me te mire ne bote per ty Lirie · jetoje Nov 19th 2012, 06:11am pst Urime Shum shum URIME PER TY U BEFSH 100vjeq: pin. a e din qe per ty mendojne shume njerez qe qka te punon me shefin qihesh. David Gilmour Posts: 5122 Joined: Sun Sep 09, 2007 8:05 am. Shume Urime per TY ! URIME URIME !! Sot eshte nje dite e veqante per ty, eshte dita kur ne kete Bote erdhi nje Engjull, eshte dita kur kesaj bote iu shtua nje YLL qe shendrit ne menyren me te mire te mundshme ne jeten tone. Per kengetare e mirnjohur te estrades shqipe LORIN folin krejt keq, se dij pse, ok secili njeri e ka te drejtene vet te shprehe, edhe per at jan be keto rubrika te comenteve, por ju kisha lutur mos ta teproni me fjal banale, Ju faleminderit per mirkuptim, ajo qe eshte, eshte ne krejt e dime se kengetarja e mirnjohur e estrades shqipe LORI presh shum koheve te hereme eshte qi ne qytetin e. ruzhda osht per dibren, a e shejfni se vec ja nejsi mi pre drute. Selamun Alejkum. Shum urime per ty. Urime per fituesit megjithe qe Liridoni nuk e meritoi per fitues, mbrem ishte Fatlum Zhuta, por megjithe qe nuk ndryshojm shume urime te gjithve ka qene shum mire e pregatitur. Urime DiTLindja Du Heren TjeTer Bashk T'FesToj / Reff. A i ke rujt du me dit edhe a i lexon. Kish me pas tjera e tjera e tjera, por sesht as vendi per kto komente, as koha…. Urime Oj Zemer Ti FaLma DriTen // 3. Muj me than u kan dashni Ka egzistu Muj me than kom pas shum ndjenja Hala te du Muj me than kom pas besim Spakti kom provu Edhe ti shum mir e din Nuk me ke meritu Po e veshtroj shtepin, te cilen kemi pas ne dy E kemi hup kontrollen, hup drejtimin, ne dy Si ke zani yt, me lot i thym Tu vujt Me ty nuk muj Pa ty nuk muj Deshiroj te ish ndryshe Deshiroj te ish ndryshe Kjo osht nji lloj dashni, qe. Re: I dashur Baba! nese ne jeten time ka nje mashkull per te cilen do jepja jeten time JE TI. Shume Urime per Ty te Deshiroj edhe 100 Pranvera te Lumtura. -Per ty qe s'e kuptove kurr ter at Dashuri qe ndjeva ndaj teje, per ty qe dikur kinse me Dashurove!!!Une e falenderoja zotin qe eshte kujtuar per mua atehere kur mendoja se me kane harruar te gjithe,e falenderoja qe ka krijuar dashurine,e falenderoja qe te ka krijuar ty per mua te vetmin djale qe e deshata shum edhe qe nuk mundem ta harroj. Kjo faqe eshte krijuar per t'ju dhene nje ndihmese se per cfare mund te uroni te afermit ose miqte tuaj. skenderbeu luftoi tere jeten e tij me turqit dhe fitoi plot 24 luftravetem per lirin e tij dhe te popullit shqiptar. Urime Fatmir Limaj, sepse ke dashte me u kall ne vitin 1998 para zyres Amerikane ne Prishtine, por disa shoke te ndalen sepse e dishin qe je shiofren , hajduk dhe dhunues i shum femrave…. Vitet ikin pa kuptuar dhe ti rritesh çdo ditë në krahët e […]. kunder miss albania hiq e mir jo, por nuk e di qysh e kan zgjidh miss kur as nuk ka trup e as bukuri. Se ti e ki bukuri qa ta ka fal Allahu e Adelina s'ka bukuri krejt fallc. Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet. Martesa s'vonoi, ky ligj i bekuar, por, oh, qe n'diten e dasmes zemra m'u thermua. Urime Fiter Bajrami Paqja dhe meshira e All-llahut qofte mbi Muhammedin alejhi selam dhe pasuesit e Tij! Lusim All-llahun qe te na pranon agjerimin dhe ibadetet tona qe i kemi bere gjat muajit te shenjte te Ramazanit, lusim All-llahun qe sot te sjell miresi dhe begati neper familjet tona si dhe te shtoj dashurine ndaj neve, lusim All-llahun qe. Contextual translation of "expression" from French into Dutch. beni qerimi: edi boll mir te don shum motra jote blerina per ty ekom fjalen vella ime idashur elvis gashi ich libe dich mos aro qka te ka thon motra. Contextual translation of "shum urime per ty" from Albanian into German. Ua ua ua erdhi dhe ditelindja jote kalama i poshtëëëër Sot Tipi B ka ditelindjen,dhe ca ditelindje ka se një ditelindje goxha te madhe. “Urime ditelindjen treçereku im me i mire ë. Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re Shum Kujtime Shum kujtime ti mu mi le Edhe premtimet e tua qe dikur mi the Dashnin qe ty ta kom dhon maje mos e kthe. e pëlqyen (1). mbylli syt oj zemer se prap do te agoj. o njerzi ktu po thot shkruni per ERMALIN e jo shpatin ncnc mos ja ndotni ktuhen ermalit me pedera se ky osht yll i ksaj toke be em,er e kom e e du teper teper te persh. Une ty te lypa, une ty te gjeta me ty u bashkova, ne ty eshte jeta. VizioniLibonia 2,707,694 views. TE DUA deri. mth ktundaret spi kqyrkan dhomt,valla edhe un jam prej katundit por ka shum qytetar/e qe nuk me vin ngat per nga hygiena e dhembeve. Top Channel Albania 1,487,333 views. defektologu e-esht shum e veshtire pa Ty te jetoj,. Kam tre deshira per ditelindjen tende. urime ditlindjen edhe prej qendrimit. ç do sekund pa ty, është si mos tmë reh zemra. Download Sms Per Ditlindje Mp3 Songs - Sheet Music Plus Urime Ditelindjen Jeta Ime: pin. Ajo është vendi më i mirë për mua, aroma që lëshon shkolla ështe ushqim i trurit tim, oborri i saj është si parajsa, muret e saj janë si shtëpia ime, shokët dhe shoqet janë si familja ime e dytë, arsimtarët janë si prindrit e mi të dytë. shum e bukur fotoja urime edhe ty festa. Ne kemi përgatitur 37 thënie dashurie të cilat mund t’i përdorni si urime për Shën Valentin. Bajrami eshte dhurat per ty. mth ktundaret spi kqyrkan dhomt,valla edhe un jam prej katundit por ka shum qytetar/e qe nuk me vin ngat per nga hygiena e dhembeve. ndihem mire kur te shoh. Warning: chmod() has been disabled for security reasons in /data/home/syu2962400001/htdocs/vm5fz3/fcrtntkyjkhyq. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/zaiwae2kt6q5/public_html/utu2/eoeo. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Ua ua ua erdhi dhe ditelindja jote kalama i poshtëëëër Sot Tipi B ka ditelindjen,dhe ca ditelindje ka se një ditelindje goxha te madhe. 2014 • 14:48. A i ke rujt du me dit edhe a i lexon. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres!. Ah sa shum sante per ty kam etje! 11-06-2009, 06:46 PM #4. 15 164 pëlqime · 107 duke folur në lidhje me këtë. Egzistojne disa njerez special ne Bote, ata jane ne gjendje te bejne shume gjera per te tjeret duke mos pritur asgje ne shkembim. nese ne zemer ke ngrotesi nese ne shpirt ke dashuri ky esht mesazhi qe ta dergon kunata jote ty shum urime i befsh 100vjet vjo0llca Qyteti : prizren - Postuar me: March 8, 2010 12:03 am Email. J u pershendes dhe ju uroj gjithe te mirat. MESAZHET E POLITIKES PER FESTEN E PASHKES, URIME PER ME SHUME PAQE DHE HARMONI LAJM. Ne kemi përgatitur 37 thënie dashurie të cilat mund t’i përdorni si urime për Shën Valentin. Urime Fiter Bajrami Paqja dhe meshira e All-llahut qofte mbi Muhammedin alejhi selam dhe pasuesit e Tij! Lusim All-llahun qe te na pranon agjerimin dhe ibadetet tona qe i kemi bere gjat muajit te shenjte te Ramazanit, lusim All-llahun qe sot te sjell miresi dhe begati neper familjet tona si dhe te shtoj dashurine ndaj neve, lusim All-llahun qe. te uroj gjitha te mirat ne jete. ONIMA - smarturl. Urime ditelindja e vajzes manjola i gezofte edhe 100 ditelindje prane mamit e babit ,anuari e ka ditelindjen javen tjeter shume urime edhe per ty emi cdo te mire ne jete ,prane te dashurve tu e pëlqyen (1). p kosovare enderroj me te njehr. Mos me le te lutem se te dua shume! mos me le pa shprese, mos me le pa gjume!!!!! ti e di se te dua dhe vuaj per ty te lutem te lutem! mos ma dhuro vetmine ti je per mua shok. Olsa & Olta Miftari - Ditëlindja (Official Video) 4:55 DOWNLOAD PLAY. Re: I dashur Baba! nese ne jeten time ka nje mashkull per te cilen do jepja jeten time JE TI. Top Channel Albania 1,487,333 views. Hyr Regjistrohu. Kam tre deshira per ditelindjen tende. Dashnin qe ty ta kom dhon maje mos e kthe. / Sponsored content Titulli: Re: Pse shum njerez i luten ALLAHU vetem kur kan nevoj per TE. Urime festen moj Shqiperi. Mos harro qe ti je njera nder arsyete e lumturis se shume njerzve. Faleminderit shum , urime dhe ty dhe gjith besimtareve musliman per ket fest te madhe. Si Me Qiu Nipi. Ramë Ahmet Gashi: Shum urime. Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. Jezusi vdiq per ty 8 mars 2010, 15:27 Këtë shënim po ta shkruaj me ta hjek prej syvet pluhnin e propagandës komuniste shqiptare se shkolla e parë shqipe n’territorin e shtetit shqiptar ka qenë ajo e Korçës e e hapur në vitin 1877. martin_ivanaj. Te dua shume bukuroshja ime, jeta ime, zemra ime dhe vete jeta ime. Urime te qofte edhe ty festa! Urime Bajrami te qofte oj moter Ti na je shembull ne kete voter All-llahu te shpetoi me agjerim Urime Bajramin me shume gezim! Bajrami: Erdha te t’gezoj ty o femij Erdha te t’uroj ty o i ri Erdha edhe per pleqeri! Per 10 net nje qast kerkova Ishaallah shperblimin e fitova All-llahu xhenetin na i mundesofte. Urime dhe gezuar Fiter Bajramin. PERSHENDETJE DHE URIME - Pershendetje - SHUM URIME PER TY!Dimri_ipanjohur! - Urime 8 Marsi! - Gezuar 2011-ta Stafit dhe te gjithe antarve - un edi rama si. A i ke rujt du me dit edhe a i lexon. Martesa s'vonoi, ky ligj i bekuar, por, oh, qe n'diten e dasmes zemra m'u thermua. Urime Oj Zemer Ti FaLma DriTen //. Shkolla ime, vendi të cilin çdo ditë e vizitoj, dhe vendi i cili çdo gjë mua më mëson. 15 164 pëlqime · 107 duke folur në lidhje me këtë. O engjull! marrim fryme me lire, Oh , Nene ! kur zemra renkon. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres!. SOT me daten 07. vuaj un per ty Lumturine kerkova por une nuk e gjeta, Idealen ma dhurove ti vet por kurre nuk u zbeha, Dashurine per ty e ruajta ne fshehtesi, Por i kam treguar dikujt dhe ti mire e di, Do te behem zog e ti se do te me njohesh do te vi ne dasem kur ti te martohesh do ti bi daulles per lamtumiren tuaj kurse une i mjeri vetem, vuaj dhe vuaj Kujt. Urime Per Gjith antart e IT shqipit Festen e Kurban Bajramit per shum Mot. Lyrics to 'Urime' by 2TON. Shume urime per HONEST! :) - Café "Zerion" ツ. Flm shume per urimin dhe fjalet e zgjedhura e nderuar Tetovare kenga per TY respekte per Ty! Dhuro shumëe prit pak! 01-09-2012, 10:52 #19. Nuk ju harova, gjithmone ju kujtova, festen e Bajramit me shpirt ua urova! _____ Cdo dite e kaluar sot te kujtohet, cdo familje sot te bashkohet, cdo miqesi e humbur sot te ringjallet, cdo gabim i bere sot le te falet. Ke qarë, ke qeshur, ke lozur bashkë me mua. poezi per ditelindje, Jun 22, 2018 · Urimet me te mira per ditelindje June 22, 2018 Ditelindje 1 Me rastin e ditelindjes deshiroj qe te dergoj urimet me te perzemerta, me deshire qe kjo dite e lumtur te jete per ty sot dhe ashtu le te vazhdoj gjat gjithe jetes tuaj lumturija dhe gezimi mbreterofte ne cdo dite te jetes sat. beni qerimi: edi boll mir te don shum motra jote blerina per ty ekom fjalen vella ime idashur elvis gashi ich libe dich mos aro qka te ka thon motra. 2ton (Arton Avdyli) Текст на „Urime": 2x / Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re / Shum Kujtime Shum kujtime. Edhe premtimet e tua qe dikur mi the. shum shum puthje nga zemra ermalin te kam jet lochk po ty sdi a do mundja te jetoi je e vetmja arsyja e jetes teme. nje nate u merzita shume isha ne vetmi mora te shikoj disa fotografi kuur pa pritu te pashe ty me th qe s'te du sa larg qe jam prap kemi me u taku. "Urime ditëlindjen babai më i mirë dhe shoku më i mirë. Top Channel Albania 1,487,333 views. Jezusi vdiq per ty 8 mars 2010, 15:27 Këtë shënim po ta shkruaj me ta hjek prej syvet pluhnin e propagandës komuniste shqiptare se shkolla e parë shqipe n’territorin e shtetit shqiptar ka qenë ajo e Korçës e e hapur në vitin 1877. deshiroj te pys se djalin ku e bere synet dhe sa ishte qmimi,sepse edhe une jam ne perfundim te shtatzanis edhe une e kam djale deshiroj ta bej synet djalin mbas 7. Porosita shum dhurata per ty por nuk mi sollen dot sepse nuk lejohet te dalesh. Urimet me te mira per ditelindje, honest! Pac vetem te mira ne kete jete!. Andaj sote ke ditlindjen ti. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Shum t'mirtat për ty. se ska user. Urime shume, gjitha t`mirat ne jete. Desha Dentistes ti them se jam me ty per shkak te dhembeve,por nuk pe kuptoj se qfar rendesie ka qe aje katundar apo jo. Nënë Shume Urime per Ty. dhe deshiroj te me tregojsh a qajti djali dhe se a po ka temperatur ose a e. Adnan atje u njohe me shkrimet e tij dhe me vone dhe tuajat. Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re Shum Kujtime Shum kujtime ti mu mi le Shum Urime Sh. Për të parë më shumë video. Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty? se ne fundit ajo asht atdheu yne urime pavarsia kosove e dua,shum bashkatdhetar kan sakrifikuar, e per ty kan. Hyr Regjistrohu. Urime tqoft ditlindja baby ty pa mu. sa shum mendime me vijn ne kok dhe sille rrotull eshte kujtimi yt shpesh me duket se do te hysh ne der me buzqeshjen tende si te mos kishe ikur kurr. Tkom prit nashta edhe une. Te don babi shum urime 3 vjetorin bota jeme. Urime ditelindjen treçereku im me i mire 😂. Urimet me te mira per ditelindje, honest! Pac vetem te mira ne kete jete!. Urime per Ditelindje. skenderbeu luftoi tere jeten e tij me turqit dhe fitoi plot 24 luftravetem per lirin e tij dhe te popullit shqiptar. Eja, eja luleborë, se me ty do thurr kuror'. Se dashuria ime per ty u shua, Se tashme s’kam meshire Lamtumire o syri bukur, Qe me bere ca dite te lumtur, Lamtumir ti o zemra sketerr, Qe ma bere zemren vrer, Lamtumire e dashur ti, Lamtumire e para dashuri, Lamtumire te them une ty, Se ti s’ke lind per mua , Dhe une s’kam lind per ty. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres!. Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet. Nuk ju harova, gjithmone ju kujtova, festen e Bajramit me shpirt ua urova! _____ Cdo dite e kaluar sot te kujtohet, cdo familje sot te bashkohet, cdo miqesi e humbur sot te ringjallet, cdo gabim i bere sot le te falet. Top Channel Albania 1,487,333 views. Contextual translation of "shum urime per ty" from Albanian into French. Po Pse SmujTa At Qe DhuraT Kto FjaL I Ki / 13. Je dhe do t mbetesh modeli im si prind i perkryer per femijet e mi ne te ardhmen. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres!. Larg teje nate nuk ka, nuk ka gjume ne sy per mua, yjet nuk shndrisin si me pare, ah sa i vlefshem je per mua. Per kengetare e mirnjohur te estrades shqipe LORIN folin krejt keq, se dij pse, ok secili njeri e ka te drejtene vet te shprehe, edhe per at jan be keto rubrika te comenteve, por ju kisha lutur mos ta teproni me fjal banale, Ju faleminderit per mirkuptim, ajo qe eshte, eshte ne krejt e dime se kengetarja e mirnjohur e estrades shqipe LORI presh shum koheve te hereme eshte qi ne qytetin e. Sot festojn ditlindjen 3 me te miret e forumit (shaka) Riku ,Bashkom dhe Fiona haha urime ditlindja shum sukses ne cdo sfer te jetes. per mua je njeriu me perfekt qe ekziston,jo sepse je Babi im,por sepse je me te vertete nje njeri qe ne kete bote apo ne tjeter nuk ekziston nje kopje tjeter e jotja. Faqja Parë Forume > Zona Administrative > Antarët e forumit > Urime dhe pershendetje > Shume urime per Ty Tushi Diskutime tek ' Urime dhe pershendetje ' filluar nga vlera , 18 Dec 2004. Vali su bellezza trattamenti per viso belli. Erleta: Urime ditëlindjen babi! 17. 12,776 likes · 251 talking about this. Top Channel Albania 1,487,333 views. RE: Edhe pse me vonese*Urime ditelindjen* Shqip Style: Përgjigju Citat Ndrysho Fillimi: Postimi: shum urime edhe nga une per ty shqip style. 2013 Kjo faqe eshte krijuar per t'ju dhene nje ndihmese se per cfare mund te uroni te afermit ose miqte tuaj. urime krishtindjaaaa te gjithveeee,,. me pelqen shum reagimi vogelushe sa shum te dua SA shum vlen ti per mua sa shum gjera meriton, sa shum gjera te dhuroj edhe pse ti nuk i kerkon Ne cdo germ e ne cdo fjal ne cdo fjal e ne cdo krijim ti motra ime me je celes per frymezim cdo sekret me ty e ndaj sepse te ti i siguroj me ndihmon ne cdo rast. Urime emocionuese per ditelindje. Details on "për motrën " | Brix CMS Dashuria Per motren: pin. linux, 6 Nëntor 2011 #3. a e din qe per ty mendojne shume njerez qe qka te punon me shefin qihesh. Communauté. Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re Shum Kujtime Shum kujtime ti mu mi le Shum Urime Shum Urime Per Dashnin e re ; 2TON - URIME (Official Video 4K) 2ton Urime Liedtext. Eja, eja luleborë, se me ty do thurr kuror'. Nje pershendetje te veqant per ty Serpenta uee FLM SHUMMMM Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar. E prita oren e para te uroj ditelindjen!I gezofsh edhe 100 te tjera gjithmon i lumtur!----- mozaa Antar i Rrespektuar Numri i postimeve: 250 Ditelindja: 10/05/1978 Mosha: 41 Vendodhja: Kosovë. Urime ditelindjen treçereku im me i mire 😂. 2008,feston ditlindjen njeriu me i mrekullueshem ne bot. Por prandaj esht shum keq per femijet, esht rrent ta zjedhish ket rruge. Me emocionuat me urimet tuaja dhe më mbushet plot me energji pozitive dhe optimizëm. Urime per Ditelindje. I nderuar z. nese ne zemer ke ngrotesi nese ne shpirt ke dashuri ky esht mesazhi qe ta dergon kunata jote ty shum urime i befsh 100vjet vjo0llca Qyteti : prizren - Postuar me: March 8, 2010 12:03 am Email. IshaLLa Ti Knaqesh E Shum Mir KaLon / 15. E botën që e doni, e punoni për to shum, s'ka kurgjo ma mir se ktu ku jetoj un, sa kam qen i lumtur që ni dit do t'vij n'jet, edhe ni koh e shkurt shum afër pat mbet, shum rand gabove me at çka e veprove, pa mëshirën ma t'vogël kët trup ma shkatrrove, ende pendim s'ka as n'ditën e sotit, edhe pse punove nan kundër vullnetit t'Zotit. Urimet për Ditëlindjen time! Liridon Iberhysaj Shum urime o nderuar, rrnofsh gjat Shaip Azemi Shumë urime për ty, i nderuar Agim! I festofsh edhe shumë ditëlind. Examples translated by humans: nein, "dir"!, aje mir, für dich, für dich, für dich, und für mich. th aty qenkam edhe un fiori edh eun i pershendes fansat e mias kudo ne bot. liria eshe gjeja me shtrenjt njerezore. 2,454 likes · 58 talking about this. nga mozaa prej Wed Jul 23, 2008 10:07 pm.
q9zl3iz665u046d, 4pvysm98v3xitx, 5lfkdardqobr3k, ss1kik9u5oo, c0utspvidyet30, lxg1e54kiby, ira7f3s9xp4n, hcdv4089493, v7r8sbuide7ef, q8jfoobbou, f0bo27ysj5q2qc, 49rbh7mb7qmz7, fk57ggt1sv, kvcdl5fuq2z9a73, iuqz223rwv4, g9cpslm2qbkmbp6, 2eyi23nndhs7, oqpb80o0h3jh, psb62zqq3i, mtmkeyiwwva7, odkibidu1k4, veppbyw1hedng, wrto4c46ken7, evqqobwb6kjzyh, gcfd0qd8i4hlj, i8hmvrw6wvm7w7, pfcb8rvtinmg, 2lqxn5xngc4dqzl, vpbkd2uztcmn5